• г. Киев, пр-т С. Бандеры 21 (метро "Почайна")
  • info@iwi.com.ua
ПН-ПТ: 9:00-18:00
СБ-ВС: 10:00-17:00

В корзине пусто!

Календар "1+5 кроків до ладу" на 2019 рік

Календар "1+5 кроків до ладу" на 2019 рік
На складе 150 150 грн. Нашли дешевле?
Производитель: Издательство "IPIO"
Доступность: На складе
Код товара: Kal-1
Скидки постоянным клиентам!
Гарантия качества всех товаров магазина!
Бесплатная доставка товаров от 1000грн!

Автор: Свєта Гончарова
Мова: українська
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 24
Ілюстрації: так
Формат: 320х250

Кожна жінка прагне бути ідеальною та успішною у всьому. Переконані, що й ви мріяли про ідеальне сімейне життя. Бути доглянутою, знаходити час для чоловіка, дітей та для себе.

Тримати дім у чистоті та затишку та й ще книжку гарну прочитати за чашкою чаю. Цей простий, на перший погляд, сценарій важко реалізовувати у житті.
Мами, а особливо мами маленьких дітей, опинившись один на один з домашніми справами, можуть легко потрапити у трясовину втоми, побуту і постійної нестачі часу. Саме в цей час, розстановка пріоритетів допоможе не загубити себе і знайти гармонію в першу чергу з собою, адже залишатися жінкою у будь-якій ситуації найголовніше.

Календар «1+5 кроків до ладу» потрібен, щоб не загубити себе у вирі справ і турбот, а проживати кожен день у своє задоволення.

Протягом року крок за кроком ви пропрацюєте шість головних сфер та наведете в них лад. Ось ці сфери:

  • турбота про себе
  • близкість
  • пріоритети
  • планування
  • підпорядкування
  • допомога

Буває так, що з одного боку ви бажаєте змінити життя на краще, а з іншого — ви просто не завжди знаєте з чого почати. У календарі «1+5 кроків до ладу» вже все продумано. Календар створений за авторською системою тайм-менеджменту для жінок «1+5 кроків до ладу» Свєти Гончарової.
Кожній темі приділяється два місяці. До того ж, ви не тільки отримаєте інструкцію, але й отримаєте 12 корисних звичок. Підкоривши важливі шість сфер, зміниться не тільки ваше життя, але й життя усієї родини.

Написать отзыв